KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat bilgisi

Firmamız Kıbrıs geneline aynı gün yada istediğiniz tarihte teslimat yapmaktadır. Her bir müşterinin mutluluğu için hiç durmaksızın çalışıyoruz. Hızlı teslimat ile Kıbrıs'ın en iyi servisi olmaktan gurur duyuyoruz. Siparişleriniz Kıbrıs'ta bulunan mağazamızda tecrübeli ekibimizce özenle hazırlanmaktadır. Firmamızın sorumluluk üstlenebilmesi için ilgili sayfadaki bütün sipariş bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmiş olmalıdır. Gerektiğinde belirtilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden sizinle bağlantı kurulabilmelidir. Teslimat için belirtilen zamanda ve adreste alıcının bulunmaması durumunda çiçek adreste bulunan kişiye isim, soy isim ve imzası karşılığında teslim edilir. Kıbrıs Hediye Sepeti gönderilen adreste hiç kimsenin bulunmaması veya adresin yanlış olması halinde sipariş veren kişi ile bağlantı kurulur. Bu durumda sipariş gecikmeli olarak teslim edilecektir. Sipariş iptal edilemez ve para iadesi yapılmaz. Teslim gününün tatile denk gelmesi durumunda alıcı evde veya iş yerinde yok ise ve çiçeğin teslim edileceği komşu, güvenlik, görevli bulunamamışsa ertesi gün yapılacaktır. Ulaşım olanaklarının kısıtlı olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarında teslimat şekil, zaman ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabilir. Alıcı adreste bulunamazsa teslim edilecek çiçek evlerde komşu, apartman görevlisi veya güvenliğe, iş yerlerinde çalışma arkadaşlarına veya güvenliğe, hastane veya otellerde resepsiyon veya danışmaya, güvenlik bölgelerinde ve kurumlarda yetkili kişilere veya nöbetçi subay ve erlere isim, soy isim ve imzası karşılığında teslim edilir. Yada kapıya yapıştırılacak bir bilgi notu ile bizimle irtibata geçip iş yerinden de teslim alabilirler.

Sitemizden 7 gün 24 saat online olarak sipariş verilebilir. Sipariş teslimi 09:30 – 19:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Özel günler dışında çiçek siparişler belirtilen saatte yapılacaktır. Özel günlerde kesinlikle saat baz alınmaz gün içi olarak en erken süre içinde teslim etmeye çalışıyoruz.

Aynı gün teslimat için en geç sipariş verme saati 19:00 dur.

 

Sipariş Takibi

Whatsapp üzerinden sipariş verdiğinizde tarafınıza telefon aracılığı ile bir sipariş durumu anında size gönderilecektir.

 

Ödeme

Kolayca alışveriş yapabilmeniz için size farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Dilediğinizi tercih edebilirsiniz:

Kredi Kartı ile Online Ödeme - Tüm yerel ve ulusal bankaların Visa ve Master kartları ile American Express kullanılabilmektedir.

Kapıda Ödeme - Siparişinizi teslimat sırasında nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Banka Havalesi - Banka hesabımıza direkt havale yapabilirsiniz. Ödemeniz onaylandığı anda siparişiniz gönderilecektir.